Milletimizin başı sağolsun

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Mustafa Koç’un vefatı nedeniyle Koç ailesine taziyelerini iletti.

Cumhurbaşkanlığı kaynaklarından edinilen bilgiye göre Cumhurbaşkanı Erdoğan, Mustafa Koç’un vefat haberinin ardından, Rahmi Koç ve Ali Koç’u telefonla arayarak başsağlığı dileğinde bulundu. Vefatın kendisini de derinden üzdüğünü belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, merhum Mustafa Koç’a Allah’tan rahmet, aileye de sabır ve metanet dilediği kaydedildi.

BAŞBAKAN DAVUUTOĞLU’NDAN KOÇ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLEĞİ

Başbakan Davutoğlu, Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç’un vefatı üzerine Koç ailesini arayarak başsağlığı dileklerini iletti.

Başbakan Ahmet Davutoğlu Davos’ta işadamı Mustafa Koç’un vefatı nedeniyle yaptığı değerlendirmede, “Allah’tan rahmet diliyorum. Aileye başta sayın Rahmi Koç olmak üzere bütün ailesine taziyelerimi iletiyorum. Büyük önemli bir kayıp. İnşallah onun aile içinde sürdürmekte olduğu çalışmalar başarılı bir şekilde devam eder” ifadelerini kullandı.

DÜN ERDOĞAN’LA GÖRÜŞMÜŞTÜ, BUGÜN DAVOS’A UÇACAKTI

Doğan Haber Ajansı’nın edindiği bilgilere göre Mustafa Koç, dün öğleden sonra kendisine ait özel uçağıyla Ankara’ya uçtu. Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüştü. Koç, görüşme sonrası saat 21:00 sıralarında İstanbul’a döndü. Koç, özel uçağıyla bugün 13:00’te önce Zürih’e uçacak, oradan da Davos’a geçecekti. Çocukları ile birlikte tatil planı yapıyordu.

Kalp krizi geçirerek hayatını kaybeden Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı, iş adamı Mustafa Koç’un hayatını kaybettiği Amerikan Hastanesi ziyaretçi akınına uğradı.

Kalp krizi geçiren Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı, işadamı Mustafa Koç’un sağlık durumuyla ilgili bilgi almak isteyen çok sayıda kişi Amerikan Hastanesi’ne geldi.
İş dünyası Mustafa Koç için Amerikan Hastanesi’ne geldi
İş adamı Mustafa Koç kalp krizi nedeniyle kaldırıldığı Amerikan Hastanesi’nde hayatını kaybetti. Koç’un Amerikan Hastanesi’ne sevk edildiği haberini alan ünlü isimler de soluğu hastanede aldı. İstanbul Valisi Vasip Şahin de Koç’un durumu hakkında bilgi almak için hastaneye geldi.

Şişli eski Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, Fenerbahçe eski yöneticisi Murat Özaydınlı ve çok sayıda iş adamı Amerikan Hastanesi’ne gelerek Mustafa Koç’un durumu hakkında Koç ailesinden bilgi aldı.

Hastaneye gelen yakınları Koç’un vefat haberi ile büyük üzüntü yaşadı.