Mustafa Koç’ un ardından ne dediler?

Geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitiren Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç için sosyal medyada iş, sanat ve spor dünyası Koç ailesine baş sağlığı dileklerinde bulundu. İş, sanat ve spor dünyasının önde gelen isimleri sosyal medya hesapları üzerinden Mustafa Koç’a rahmet, ailesine de baş sağlığı dileyerek üzüntülerini dile getirdi. Koç’un ölümü iş ve sanat dünyasını yasa boğdu. Ünlü isimler sosyal medya hesapları üzerinden Koç ailesine baş sağlığı dileklerinde bulundu.

Abdullah Gül: Mustafa Koç’a Allah’tan rahmet, başta eşi ve çocukları olmak üzere Koç ailesine, Koç Holding çalışanlarına ve ülkemize başsağlığı diliyorum.

Veysel Eroğlu : Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç’a Allah’tan rahmet, Koç ailesi ve iş dünyasına başsağlığı ve sabır diliyorum.

Muharrem İnce: Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç’a Allah’tan rahmet, ailesine sabır ve başsağlığı diliyorum

Metin Feyzioğlu: Mustafa Koç’u kaybettik. Maalesef… Çok üzgünüm. Sağlam, çalışkan, dürüst, özü sözü bir dosttu. Tüm aileye ve sevenlerine sabırlar diliyorum

Ahmet Kural :Mustafa Koç’a Allah’tan rahmet sevenlerine ve ailesine sabır dilerim

Arda Turan: Sayın Mustafa Koç’un vefat haberini üzüntüyle öğrendim. Kendisine Allah’tan rahmet, geride kalanlara başsağlığı ve sabırlar dilerim.

Atilla Taş ‏: Mustafa Koç’a Allahtan rahmet, Koç ailesine başsağlığı dilerim. Şu bir gerçek ki, her şeyin başı sağlık, gerisi laf-ı güzaf, gerisi hikaye!

Bekir Boydak :Mustafa Koç Beye Allahtan rahmet, kederli ailesine başsağlığı dilerim