FLAMENKO’NUN PRENSLERİ LOS VIVANCOS ​AKASYA ACIBADEM’DE !

FLAMENKO’NUN PRENSLERİ
LOS VIVANCOS
​AKASYA ACIBADEM’DE !

“Flamenko prensleri” olarak adlandırılan Los Vivancos topluluğu Akasya Acıbadem’de muhteşem bir flamenko şöleni sunacak. Topluluk, bugüne kadar sergilediği tüm performanslardan en sevilen bölümleri bir araya getirdiği “Best of Los Vivancos” gösterisiyle 12 Mart Cumartesi günü saat 16.00’da sahne alacak.

Mart ayı süresince ikinci yaşını kutlayacak olan Akasya Acıbadem, 7 İspanyol kardeşten oluşan flamenko dans topluluğu Los Vivancos’u konuk ediyor. Dünyanın dört bir yanında sahne alan, bugüne dek 30 ülkede milyonlarca izleyiciye ulaşan “Flamenko Prensleri”, 12 Mart Cumartesi günü saat 16.00’da Akasya Acıbadem’de müzikle dansı, tutkuyla ritmi buluşturacak.

Los Vivancos Akasya Acıbadem sahnesine bu kez, bugüne dek sergiledikleri tüm performansların en sevilen bölümlerinden derledikleri “Best of Los Vivancos” programıyla çıkacak. Ücretsiz olarak gerçekleşecek etkinliğe tüm Akasya Acıbadem konukları davetli.

12 Mart 2016 – 16:00 – AKASYA ACIBADEM
LOS VIVANCOS Hakkında
LOS VIVANCOS… Bağlılık yemini… Okuma yazmayı bile öğrenmeden enstrüman çalmaya başlayan, aynı kanı taşıyan, flamenko ateşiyle sahneleri yakan 7 kardeşin dans yemini.

Sihir dolu ve senfonik müziklerle zenginleşen, epik bir flamenko gösterisi olan “Aeternum” dans severlere doğaüstü olayları ve limitlerini sorgulayan bir dans şöleni sunuyor. “Eğer şahinin yazgısı göğün en yükseklerine uçmaksa, bizim yazgımız da birlikte dans etmek” diyen Los Vivancos çocukluklarından bu yana hep birlikte dans eden yedi kardeşten oluşuyor.
Los Vivancos üyeleri küçükken ailelerine yaptıkları gösterileri birlikte gittikleri Barselona Dans Konservatuvarı’yla profesyonel alana taşıdılar. Okul sonrası bir süre solo kariyer sürdüren kardeşler ayrı ayrı da başarılı çalışmalara imza attılar.

Eğitim hayatları Madrid’den Londra’ya, Vancouver’dan Hollanda’nın ünlü Bale Tiyatrosu’na uzanan Los Vivancos üyeleri 2004’te bir araya gelip Los Vivancos’u kurdular ve o günden bu yana katıldıkları televizyon programları, festivaller ve A.B.D, Hollanda, Belçika, İngiltere, Kanada, Kolombiya, Fransa ve İspanya’da gerçekleştirdikleri özel gösterileriyle dinamizmleri, teknikleri ve uyumlarıyla izleyenlere unutulmaz ve keyifli anlar yaşatıyorlar. 7 kardeşin öyküsünü anlattıkları gösterileri “7 Hermanos” ile dünyayı dolaşan ve 30 ülkede milyonlarca kişiye ulaşan Los Vivancos, yeni gösterileri “Aeternum” ile sihirli bir atmosfer sunarak senfonik müzikler ile muhteşem bir flamenko şöleni sunuyor.

Los Vivancos tarafından bestelenen birbirinden güzel müziklerin prodüksiyonu sinema severlerin Goya ödüllü ‘The Orphanage (2007)’ ve ‘Julia’s Eyes’ filmlerinin müziklerinden tanıdığı Fernando Velazquez imzalı. 100’ü aşkın müzisyeni ile Budapeşte Senfoni Orkestrası tarafından kaydedilen müzikler şovu destansı bir gösteriye çeviriyor. Gösterinin sanat danışmanı ünlü “Cirque du Soleil” ile adını duyuran Daniele Finzi Pasca ile Julie Hamelin ve grubun kendisi. Daha önce “Corteo” adlı gösterisi ile büyük övgüler alan Daniele Finzi Pasca Los Vivancos için de harikalar yaratıyor. Dünya prömiyeri Nisan ayında Madrid’te gerçekleşecek yepyeni gösterileri ‘Born to Dance’ öncesi Los Vivancos ‘7 Hermanos’ ve ‘Aeternum’ gösterilerinin en iyi bölümlerini sergiledikleri ‘Best Of’ gösterileri ile 12 Mart’ta Akasya Acıbadem’de.