THOMAS ANDERS GRUBU İLE 28 MAYIS’TA İSTANBUL’DA!

MODERN TALKING’IN EFSANEVİ SESİ THOMAS ANDERS GRUBU İLE CEMAL REŞİT REY KONSER SALONU’NUN SEZON KAPANIŞ KONSERİ İÇİN 28 MAYIS’TA İSTANBUL’DA!

80’li yıllara damgasını vuran, müzik tarihine ismini altın harflerle yazdıran MODERN TALKING, Thomas Anders ve Dieter Bohlen tarafından 1984’de kuruldu.

Dünya çapında 120 milyonu aşan satış rakamıyla tüm zamanların en popüler Alman müzik grubu olan MODERN TALKING, 1984 yılında yayınladıkları “You’re My Heart, You’re My Soul” adlı şarkı ile 35 ülkenin müzik listelerinde 1 numaraya yerleşti. Sadece single olarak 8 milyon satan parçanın ardından yayınlanan “You Can Win If You Want”da da benzer bir başarıyla 29 ülkenin müzik listesinde zirveye oturdu. Ardı ardına yayınlanan albümler ile Modern Talking büyük başarılara imza atarken, Cheri Cheri Lady, Brother Louie, Atlantis Is Calling (S.O.S For Love), Geronimo’s Cadillac, Jet Airliner gibi parçalar ile de dünya müzik listelerinde bir numara olmaya devam etti.

12 albüm ve 120 milyonu aşan satış rakamlarının ardından sona eren Modern Talking efsanesi, Thomas Anders tarafından 10 solo albüm ve dünya çapında süren konserler ile devam etmekte. MODERN TALKING ve solo hitleri Thomas Anders’in eşsiz performansıyla, grubun 30 yılını devirdiği bu yıllarda İstanbul’lu müzikseverlerle 28 Mayıs’ta CRR’de buluşuyor.