MANOLO CARRASCO ,25 EYLÜL’DE ANTALYA’DA

MANOLO CARRASCO 17.ANTALYA ULUSLARARASI PİYANO FESTİVALİ KAPSAMINDA “FLAMENCO PASSION” GÖSTERİSİ İLE TÜRKİYE’DE İLK KEZ 25 EYLÜL’DE ANTALYA’DA!

“Real Escuela Andaluza de Arte Ecuestre” ve İspanya’daki terörizmin kurbanlarına adanmış “Anthem Por Ellos”un müzik yazarı Manolo, İspanya’da 33, farklı diğer ülkelerde ise 20 albüm yayınlamış bir piyano dehası. Sanatçı 2015 yılında, Moskova’nın Kızıl Meydan ve Kremlin Sarayı’nda performans sergileyen ilk İspanyol unvanını almıştır.

Orkestra şefliği hakkında da geniş bir bilgiye sahip olan Manolo Carrasco, ilk kez 19 yaşında kendi albümü “Sueños de Juventud”un kayıtları sırasında Londra Kraliyet Filarmoni Orkestrası’nda şeflik yapmıştır.

5 kıtada binlerce konser veren Carrasco, Besteci, piyanist, orkestra şefliğinin yanı sıra yaptığı bestelerle de İspanya ve Fransa’da piyano dalında birçok ödüle layık görülmüştür.

Carrasco 17. Antalya Uluslararası Piyano Festivali kapsamında 25 Eylül’de Flamenko’yu piyano ile bütünleştirdiği “Flamenco Passion” gösterisiyle Türkiye’de ilk kez Antalya’da dinleyicileri ile buluşacak.

25 EYLÜL 2016 – 21.30– EXPO ANTALYA KONGRE MERKEZİ