GÖKÇEK: CHP LİLERLE MAHKEME DE GÖRÜŞECEĞİZ

BAŞKAN KGÖKÇE, HAKKINDA FETÖ’YİDDİALARINDA E YARDIM YAPTIĞI BULUNAN CHP’LİLERE SESLENDİ:
-“MAHKEMEDE GÖRÜŞECEĞİZ”
-“KULAKTAN DOLMA BİLGİLERLE ATTIĞINIZ İFTİRALARIN HESABINI VERECEKSİNİZ”
-““BEN DE SİZİN HAKKINIZDA CEZA VE TAZMİNAT DAVASI AÇTIM… MAHKEMEDE GÖRÜŞECEĞİZ” “YİĞİTSENİZ FETO-CHP İLİŞKİLERİNİ A-HABER’DE ANLATTIM, DAVA AÇSANIZA”

Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, “FETÖ’ye yardım ve yataklık yaptığı iddiasıyla” hakkında suç duyurusunda bulunan CHP’lilere sert bir dille tepki göstererek, “Kulaktan dolma bilgilerle attığınız iftiraların hesabını vereceksiniz… Mahkemede görüşeceğiz” dedi.
CHP Milletvekili Murat Emir ve beraberindeki CHP’lilerin, Başkan Gökçek hakkında FETÖ’ye yardım ettiği iddiasıyla suç duyurusunda bulunup, Adliye önünde açıklama yaptıklarına ilişkin haber metnini twitter hesabından paylaşan Başkan Melih Gökçek, buna tepki göstererek, “CHP’liler benim hakkımda dava açmışlar… “Ben de sizin hakkınızda ceza ve tazminat davası açtım… Mahkemede görüşeceğiz” dedi.
Başkan Gökçek mesajlarını, “Kulaktan dolma bilgilerle attığınız iftiraların hesabını vereceksiniz. Yiğitseniz FETO-CHP ilişkilerini A-Haber’de anlattım, dava açsanıza” sözleriyle tamamladı.