ÜNLÜ MACAR MODEL MONİCA İSTANBUL’A BAYILDI !

ÜNLÜ MACAR MODEL MONİCA
ASYA VE AVRUPA’YI BİRLEŞTİREN İSTANBUL’A BAYILDI!!!

adL, 2016-17 Sonbahar-Kış koleksiyon tanıtım çekimini, duru ve doğal güzelliğiyle dikkat çeken Macar model Monica’yla gerçekleştirdi.
Serhat Hayri’nin objektifine poz veren güzel model, adL’yi takip ettiğini ve çalışma fırsatı bulduğu için mutluluğunu dile getirirken ‘‘İstanbul Asya ve Avrupa’yı birbirine bağlayan büyüleyici güzellikte, Türkiye’nin yüzü olan bir şehir… Ayasofya müzesi ve kültür çeşitliliğinden etkilenmemek de mümkün değil… Bir daha gelmeyi çok arzu ediyorum. Sultan Ahmet’ten bol bol aileme ve arkadaşlarıma magnet aldım’’ dedi.
adL 2016-17 sonbahar-kış koleksiyonunu 3 farklı hikayesiyle moda severlerle buluştu… Sonbahar’ın romantik renklerini ( haki , bordo gri , bordo ) tasarımlarla buluşturan adL, working chic koleksiyonu ile farklı stillere sahip kadınların gardrobunda yer alarak maskülen kadınların şıklığına eşlik ederken ; casual line ; spor ve şık duruşuyla dikkat çekiyor. codentry ise genç ruhuyla modanın enerjik ruhunu yansıtıyor.
Working Chic
New romantic ve Clean Cut hikayeleriyle Aw16/17 sezonunu karşılıyor.
New Romantic; Romantik, zarif bir İngiliz kadınını temsil eden hikayede, yaka bağcıklı bluzler, farklı boy ve kesimlerde alternatif sunan desenli elbiseler, kalem ve kloş etekler koleksiyonun öne çıkan parçaları arasında yer alıyor.
Clean Cut; Maskülen bir ruha sahip olan koleksiyon, sezonun trendy olan ütü çizgili cigarettte ve culotte kesim pantolonlar çizgisel formlarla yorumlanarak moda severlerle buluşuyor. Koleksiyonun bu maskülen ruhu, deri , ekose ,detaylar ile daha soft hale büründürülürken , dar kesimli elbiselerle sade feminen bir görünüme kavuşmayı beraberinde getiriyor.
Casual Line
adL kadınının stiline göre form kazanan koleksiyonunun en önemli özelliği modaseverlerin kendi ruh hallerinden yansımaları tasarımlarda kombinleyebilmeleri… Uzun yıllardır trend ürünler arasında yer alan plise etekler, dore ve lame renklerde deri detaylar, içimizi ısıtıcak uzun triko hırkalar , günün her anına uyarlanabilecek jeanler Casual Line koleksiyonunda adL etkisinin genç çizgisinde yeniden yorumlanıyor.
codentry
adL’nin daha genç ve enerjik line’ı olan ‘‘codentry” galaksinin hareketliliğini canlı ve enerjik yapısının yansıdığı lime , bordo , gri ve haki renkleri , baskı ve arma detaylarıyla yansıtıyor. İş dünyasında genç duruşuyla dikkat çeken modaseverlere uzay ana temasıyla eğlenceli tasarımlar sunan koleksiyonunda jakarlı volanlı elbiseler , yaka detaylı bluzler , jileler , armalı bomber ceketler koleksiyonun ruhunu yansıtan ana parçalar arasında yer alıyor.
Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Tasarım Direktörü Zehra Işık ‘‘AW-16/17 koleksiyonunda farklı kadın silüetleri hayal ederek tasarım sürecimizi başlattık. Zarif detaylarla form kazanan New Romantic koleksiyonumuz feminen ve romantik ruha vurgu yaparken Clean Cut ile net ve maskülen duruş sergilemekten hoşlanan moda severlere alternatifler sunuyoruz…
adL koleksiyonu için ilk kez geçen yıl oluşturduğumuz Casual Line koleksiyonumuzla ilgili aldığımız geri bildirimler sonucunda ; modaseverlerin kendi ruh hallerinden yansımalar ile stillerini oluşturmalarına imkan sağlayan koleksiyonun dinamik yapısıyla birlikte modanın demokratikleşmesini desteklemeye devam ediyoruz.
Günün her anı kendini modern hisseden ve stil sahibi duruşuyla dikkat çeken adL kadının enerjik ve genç ruhuna ise Codentry line’mızda yer alan eğlenceli tasarımlarla sesleniyoruz’’ dedi.