ALFA BETA SS COUTURE” GALA DEFİLESİ, BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ…

ALFA BETA SS COUTURE” GALA DEFİLESİ, IF WEDDING FASHION İZMİR 2018 KAPSAMINDA BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ…

IF Wedding Fashion İzmir 2018 kapsamında, İzmir de düzenlenen “AlfaBeta SS 18 Couture”

gala defilesinde Öner Evez’in koreografisiyle podyumda yürüyen ünlü VS meleği Maryna Linchuk ve Ayşe Hatun Önal’a aralarında Merve Büyüksaraç, oyuncu ve model Tuba Melis Türk ve Ece Begüm Yücetan gibi isimlerin de olduğu 30 model eşlik etti…

VS MELEĞİ MARYNA LINCHUK, “KENDİMİ PRENSES GİBİ HİSSETTİM”

Victoria Secret meleği Maryna Linchuk, “Alfa Beta kıyafetleri içinde kendimi prenses gibi hissettim” diyen ve Türk yemeklerini çok sevdiğini belirten ünlü model, nazar boncuğu ile ilgili gelen soruya, “Çocukluğumda annemin taşıdığı bilekliğinde vardı. Çok iyi biliyorum o yüzden. Nazara da inanıyorum” dedi.

AYŞE HATUN ÖNAL, “BÜTÜN KOLEKSİYONU GİYMEK İSTEDİM”

Yıllar sonra podyuma çıkan Ayşe Hatun Önal, “Herman Mıhçı inanılmaz bir koleksiyon hazırlamış. Hepsini giymek istedim” dedi.

HERMAN MIHÇI, “ÇOK İYİ BİR EKİPLE ÇALIŞTIM”

Alfa Beta’nın sahibi ve baş tasarımcısı Herman Mıhçı, “Kendimi huzur ve güvenle teslim ettiğim bir ekiple çalıştık ve iyi bir iş çıkardık. 48 parçadan oluşan Alfa Beta SS Couture 2018 için 30 model podyuma çıktı. Bir dünya meleği olan Maryna Linchuk ve Türk meleğimiz Ayşe Hatun Önal, podyumda göz kamaştırdı adeta. Tüm ekibimize teşekkür ediyorum” dedi.