Beşiktaş ta işler iyi gitmiyor:2-2

Süper Lig’de 20. haftanın önemli maçında Bursaspor sahasında Beşiktaş ile 2-2 berabere kaldı. Bursa Büyükşehir Stadı’nda oynanan mücadelede konuk ekip Beşiktaş’ın gollerini 13. dakikada Adriano ve 90+2. dakikada Negredo atarken ev sahibi Bursaspor’un gollerini 37. dakikada kendi kalesine Negredo 45+2. dakikada Delarge kaydetti. Bu sonucun ardından Beşiktaş puanını 36’ya yükseltip zirve yarışında yara alırken, Bursaspor da puanını 26’ya yükseltti.
ŞENOL GÜNEŞ:KAYBEDİLEN 2 PUAN ÜZÜNTÜ VERİCİ
Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Bursaspor ile 2-2 berabere kaldıkları karşılaşmanın ardından değerlendirmelerde bulundu.

Şenol Güneş, 1-0 öndeyken kendi basit hatalarından dolayı 2 gol yediklerini belirtirken, kaybedilen 2 puanın üzüntü verici olduğunu söyledi.

Tecrübeli teknik adam ilk olarak hatalara dikkat çekerken, ”Kazanmak için sahaya çıktık, kazanmak istiyorduk. Golü de bulduk. 1-0’da rahat giden bir maçı beklemediğimiz hatalardan iki tane gol yedik. İki oyuncunun topu ıskalaması, arkasından yediğimiz gol. Devreye 1-0 girebilseydik, çok daha farklı olabilirdi. Ama 2-1 mağlup duruma düşen bizdik. Bu da rakibin motivasyonunu arttırdı” ifadelerini kullandı.

Güneş, kaybedilen 2 puanın üzüntü verici olduğunu söyledi ve ”İkinci yarıda ataklarımız vardı, etkili pozisyonlarımız vardı. Kaçan girdiğimiz pozisyonları ve yediğimiz basit golleri düşünürsek bu bizim için üzüntü verici oldu. Skoru daha önceden lehimize çevirmemiz gereken bir maçtı” dedi.

Şampiyonlukla ilgili de konuşan Şenol Güneş, ”Şampiyonlukla ilgili bir konuşmamız yok. Biz sadece maç olarak bakıyoruz. Beşiktaş’ın adı zaten şampiyonlukta geçer” şeklinde konuştu.