”ADİLE” FİLMİNDE ADİLE NAŞİT ROLÜNE TALİBİM”

TÜRK SİNEMASI’NIN UNUTULMAZ SANATÇISI ADİLE NAŞİT’İN HAYATININ KONU ALACAĞI  ”ADİLE” FİLMİNDE ADİLE NAŞİT ROLÜNE TALİBİM” DEDİ..

SİNEMA GÜZELİ 2024 YARIŞMASININ BİRİNCİSİ BÜŞRA SÜTÇÜOĞLU ”EN BÜYÜK HAYALİM ADİLE FİLMİNDE ADİLE NAŞİT’İ BEN OYNAMAK İSTİYORUM” DEDİ.

Sinema Güzeli 2024 yarışmasında Nevra Serezli, Halil Ergün, Nuri Alço, Meral Konrat, Erhan Yazıcıoğlu, Devlet Devrim, Uğurkan Erez, Petek Dinçöz ve Kıvanç Terzioğlu gibi yaklaşık 41 kişilik dev bir jüri karşısında oynadığı performans ile Sinema’nın yıldızı olarak birinci seçilen Büşra Sütçüoğlu ”İdolüm Adile Naşit olmak” dedi.
Büşra Sütçüoğlu, Bülent Ecevit Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Anasanat Dalı mezunu olup şimdilerde ise  Çocuk Oyunlarında oyunculuk hayatına devam ediyor. Yarışmada aldığı derecenin onun sanat hayatına ışık tutacağına inanan genç oyuncu ileride kendi yapımlarının dışındada seslendirmede yapmak istediğini belirtiyor. Sanat hayatımda hep tiyatro sahnesinde olmak istiyorum ne yaparsam yapayım Tiyatro hep hayatımda olacak dedi.