BİRCE AKALAY İKİ SET ARASI MEKİK DOKUYOR!!!

BAŞARILI OYUNCU BİRCE AKALAY

İKİ SET ARASI MEKİK DOKUYOR!!!

BİRCE AKALAY, “İKİ PROJE DE AYNI ANDA ÇALIŞTIĞIM İÇİN ŞANSLIYIM”

1 Nisan’da vizyona girecek olan, Deliormanlı sinema filmi çekimleri tüm hızıyla devam ediyor. Evli ve Öfkeli dizi setinden, Deliormanlı film setine mekik dokuyan Birce Akalay, yoğun temposuna rağmen pozitif enerjisiyle ekibe destek veriyor…

Yapımcılığını Sugarworkz ve TAFF’ın yaptığı, senaryosu Ali Tanrıverdi ve aynı zamanda filmin yönetmeni de olan Murat Şeker tarafından kaleme alınan “Deliormanlı” filminin Hülya karakterine hayat veren Birce Akalay hem dizi hem sinema filmi için 7 gün çalışmaktan memnun…

Birce Akalay “Şanslıyım çünkü hayatta en sevdiğim işi yapabiliyorum. Bu yüzden aynı anda iki işi birden hakkıyla yapmaya çalışmak ,yorgunluktan ziyade benim için büyük bir keyif… İki setimde de, çok şükür şahane bir ortamda kollektif bir zihniyetle çalışıyorum. Bu da sanırım enerjime yansıyor. Ekip arkadaşlarımı güldürdükçe mutlu oluyorum… Çünkü herbirini çok seviyorum iyi ki varlar ve bu enerjinin seyircimize de geçeceğine inanıyorum”

Murat Şeker ‘‘Herkes bu film için çok heyecanlı, keyifle çok çalışıyoruz. Bu yoğun temposunda sette hep pozitif olduğu için Birce’ye teşekkür ediyorum’’ dedi.

Yapımcılığını Sugarworkz ve TAFF’ın yaptığı, senaryosu Ali Tanrıverdi ve aynı zamanda filmin yönetmeni de olan Murat Şeker tarafından kaleme alınan “Deliormanlı” filminin 1 Nisan 2016 yılında vizyona girmesi planlanıyor.

TWİTTER: @DeliOrmanliFilm

FACEBOOK: DeliormanlıFilm

İNSTAGRAM : deliormanlifilm