“1000’DE 1 GECE DİYALOGLARI” İZMİR DE…

İZMİRLİ İKİ OYUNCU BEGÜM KÜTÜK VE HAKAN MERİÇLİLER’İN BÜYÜK SINAVI…

“1000’DE 1 GECE DİYALOGLARI” İZMİR DE…

Birol Güven’in kaleme aldığı, Galip Erdal’ın yönettiği, Çolpan İlhan & Sadri Alışık Tiyatrosu’nun yeni oyunu “1000’de 1 Gece Diyalogları” İstanbul’dan sonra İzmirli tiyatro severlerle buluşacak olmanın heyecanını yaşıyor.

Başrollerini Begüm Kütük ve Hakan Meriçliler’in paylaştığı “1000’de 1 Gece Diyalogları”, 4 Şubat saat 20.30 da, İzmir AKM Yunus Emre Salonu’nda, 5 Şubat saat 20.30 da, İzmir Bostanlı Suat Taşer Salonu’nda perde açacak…

İkisi de İzmirli olan Begüm Kütük ve Hakan Meriçliler, “İzmir bizim için ayrıca özel… İkimizde İzmirliyiz ve hemşehrilerimizle buluşacak olmak şimdiden bize ayrı bir heyecan veriyor. Ayrıca İzmir’i o kadar çok özledik ki, Kordon’da yürüyüp boyoz ve şambali yemek için sabırsızlanıyoruz” dediler.

“1000’de 1 Gece Diyalogları” ilişkiler ve evliliklerde yaşanan bilindik sorunların yanı sıra, geleneksel anlayış ile modern düşüncenin zıtlığını mizahi bir bakış açısıyla anlatıyor.

Anadolu Efes’in katkılarıyla, HDI Sigorta’nın desteğiyle, Virgin Radio Türkiye’nin radyo sponsorluğu ve Hürriyet’in medya sponsorluğu ile tiyatro sahnesinde.