”Yargıyla bizi tehdit etmek istiyorlar”

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara’dan başlattığı “Adalet Yürüyüşü”nün dördüncü gününde yürüyüşe başlamadan önce basın açıklaması yaptı. Kılıçdaroğlu, “Bizi tahrik etmek istiyorlar, kapılmayacağız” dedi. Kemal Kılıçdaroğlu yol kenarında bayrak açan bir grubun yanından dönerken kayarak yere düştü. Yürüyüşte fenalaşan bir partili hastaneye kaldırıldı.

Cumhuriyet Halk Partisi lideri Kemal Kılıçdaroğlu Ankara Güvenpark’ta başlattığı “Adalet Yürüyüşü”nün dördüncü gününde yürümeye başlamadan önce basın açıklaması yaptı. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın eleştirilerine yanıt veren Kılıçdaroğlu, “Bizi tahrik etmek istiyorlar, tahriklere kapılmayacağız. Yargıyla bizi tehdit etmek istiyorlar” dedi.
Kemal Kılıçdaroğlu’nun yaptığı basın açıklamasının satır başları şöyle; Biz bu ülkede darbecilerin (Yaşadığım dönemleri anlatıyorum) 70’lerde ne yaptılar 80’lerde ne yaptılar, 2017’lerde ne yaptılar bunların hepsini biliyoruz. Darbeciler tarihin karanlık sayfalarında yer almıştır.
İNİŞTE AYAĞI KAYDI
CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu yol kenarında Türk bayrağı açan bir grubun yanına gitti. Kemal Kılıçdaroğlu yürüyüşe dönerken kayarak yere düştü.