Çayyolu Çankaya Evi_Pop Müziği Korosu Konseri (35)

ÇANKAYALI KORİSTLERDEN POP KONSERİ

ÇANKAYALI KORİSTLERDEN POP KONSERİ

Çankaya Belediyesi Çayyolu Çankaya Evi kursiyerlerinin oluşturduğu koronun Yılmaz Güney Sahnesi’nde verdiği pop müziği konseri vatandaşlara keyifli bir gece yaşattı.

Çankayalı kursiyerler vatandaşlara müzik ziyafeti verdi. Çankaya Belediyesi Çayyolu Çankaya Evi’nde farklı branşlarda eğitim alan kursiyerlerin bir araya gelerek oluşturdukları pop müzik korosu Yılmaz Güney Sahnesi’nde sahne aldı.Çayyolu Çankaya Evi_Pop Müziği Korosu Konseri (22)
Şef Eren Tataroğlu yönetiminde performanslarını sergileyen kursiyerleri salonu dolduran yüzlerce Çankayalı dinledi. 45 korist ve 5 müzisyenden oluşan koronun verdiği dönem sonu konseri iki bölüm halinde yapıldı. İlk bölümde, “Yıllarım gitti”, “Gidecek yerim mi var”, “ “Nereye böyle” gibi şarkılar seslendirilirken ikinci bölümde ise, “Sen olsan bari”, “Olmasa mektubun”, “Anlıyorsun değil mi” ve “Haydi gel benimle ol” gibi Türk popunun sevilen şarkıları seslendirildi.
Koro halinde seslendirilen şarkıların yanı sıra solistlerin de sahne aldığı konserde salonu dolduran vatandaşlar da şarkılara eşlik ettiler. Yaklaşık iki saat süren konser Çankayalılara müzik dolu bir gece yaşattı.

Comments: 0

Your email address will not be published. Required fields are marked with *