ARTVİN’DE KİTAP FUARI DÜZENLENİYOR

ARTVİN’DE KİTAP FUARI DÜZENLENİYOR
Artvin Belediyesi, 12-17 Şubat tarihleri arasında Gençlik Merkezinde düzenleyeceği “Artvin Belediyesi 1. Kitap Fuarı” ile kitaplar ile kitapseverler buluşacak.
Haber.Hayati Akbaş
ARTVİN-Artvin Belediyesi, 12-17 Şubat tarihleri arasında Gençlik Merkezinde düzenleyeceği “Artvin Belediyesi 1. Kitap Fuarı” ile kitaplar ile kitapseverler buluşacak.
SAYISIZ ESER KİTAPSEVERLERİ BEKLİYOR
Kitap dostlarının heyecanla beklediği kitap fuarında popüler kitaplardan, Türk ve Dünya edebiyatının seçkin örneklerine, bilimsel, tarihi ve dini yayınlara sayısız eser yer alacak. Fuarda ayrıca konferans, söyleşi ve paneller de yer alacak.
İMZA GÜNLERİ GERÇEKLEŞTİRİLECEK
Birçok ünlü yazarı sevenleriyle buluşturacak kitap fuarında ünlü isimler imza günleri düzenleyerek okurları ile birebir görüşecek. Sevdiği yazarları daha yakından tanıma fırsatı yakalayacak okurlar ise yüz yüze sohbet etme imkânı bulacakları yazarlara kariyerleri hakkında sorular yöneltebilecek.
Ünlü yazarların Artvin’e geleceğini ifade eden Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe sözlerine şöyle devam etti;
Kocatepe; “Okuma oranının yüksekliği ile ülkemize nam salmış şehrimize yakışır bir kitap fuarı organize ediyoruz. 5 gün sürecek kitap fuarında yeni kitapların ve ünlü yazarların kitapseverlerle bir araya getireceğiz. 12-17 Şubat tarihleri arasında Gençlik Merkezinde gerçekleşecek fuara tüm hemşerilerimizi bekliyoruz.”dedi.