5e3abf8955427e1b98b94d90maskesiz sokağa çıkmayın

”Ücretsiz Maske” işi ”ARAPASAÇI ”na döndü

Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan,ın “Bakanlığımızın maskelere yönelik bir çalışması var, halkın ulaşabilir olduğu noktalarda inşallah bunların satışını gerçekleştireceğiz” beyanatının büyük tepki çekmesi nedeniyle geri adım atılmasından sonra ücretsiz halka dağıtılacağı açıklanan maske işi adeta arap saçına döndü.
Saray dan yapılan ilk açıklamada PTT tarafından dağıtılacağı belirtilen maskelerin şimdi de e -devlet üzerinden ücretsiz dağıtılacağı açıklandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla başlatılan ücretsiz maske dağıtımında başvurular, e-Devlet Kapısı üzerinden alınacak.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla başlatılan ücretsiz maske dağıtımında başvurular, e-Devlet Kapısı üzerinden alınacak.

“PttAVM.com” internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, Sağlık Bakanlığı ile Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığının koordinasyonunda “https://maske.epttavm.com” üzerinden yapılacak başvurulara kısa sürede yoğun bir ilgi olduğu belirtildi.

Duyuruda, “Sizlere daha sağlıklı hizmet sunabilmek adına, ücretsiz maske taleplerinize ilişkin başvurularınızı en kısa sürede e-Devlet Kapısı üzerinden alacağımızı bildirmek isteriz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.” ifadelerine yer verildi.

Maskelerin, 20-65 yaş arasındaki her vatandaşa ücretsiz olarak dağıtılacağı açıklanmıştı.

Comments: 0

Your email address will not be published. Required fields are marked with *