“SİZ GERÇEKTEN BENİMLE BİRLİKTE MİSİNİZ?”

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İzmir’de gerçekleşen 5. Çalışma ve Değerlendirme Toplantısı’nın açılışında yapytığı konuşmada partililere seslenerek “SİZ GERÇEKTEN BENİMLE BİRLİKTE MİSİNİZ?”dedi.

  • Kılıçdaroğlu ;”Bütün arkadaşlarımın şundan emin olmasını isterim bizim kitabımızda umutsuzluğa yer yoktur. Biz umudu büyütmek zorundayız. Derin bir yoksulluk var ama umutsuzluk yoktur.dedi.
  • Kılıçdaroğlu şöyle konuştu:
  • Ben sürekli yürümeye ve ilerlemeye kararlıyım ve hiçbir şey beni inandığım yoldan geri çeviremez. Bu ülkeyi seven insanların, gerçek vatanseverlerin umutları ve duaları her yerde bizimle birlikte yürüyor buna inanın. Ve yine buna inanın bu mücadelede halk düşmanlarını birlikte yeneceğiz ve özgürlük, doğruluk, adalete susamış halkımıza kurtuluşu beraber getireceğiz. Şunu da artık bilmek zorundayım, siz gerçekten benimle birlikte misiniz? Bazılarınızın sesi çıkmıyor, bazılarınızın da isteyerek veya istemeyerek zarar verdiğini de görüyorum. Artık karar verin. Bu halk düşmanlarını beraber yenecek miyiz, yenmeyecek miyiz?