EN YAŞLI VE EN GENÇ OYUNCULAR FRANKENSTEIN’DA BULUŞTU

EN YAŞLI VE EN GENÇ OYUNCULAR FRANKENSTEIN’DA BULUŞTU

90 YAŞINDAKİ USTA OYUNCU YILMAZ GRUDA VE 10 YAŞINDAKİ ALİ KEÇELİ AYNI SAHNEDE

90 yaşında ki Usta oyuncu Yılmaz Gruda, ve 10 yaşındaki genç yetenek Ali Keçeli ’Çolpan İlhan & Sadri Alışık Tiyatrosu’nun 20. Yılında sahneye koyduğu, kapalı gişe oynayan oyunu “Frankenstein” da aynı sahneyi paylaşıyor.

Sahnelenmeye başladığı ilk günden bu yana seyircinin beğenisini toplayan Frankenstein’in en tecrübeli oyuncusu ile en genç oyuncusunun “dostluğu” görülmeye değer…

Her Cumartesi Zorlu PSM Drama Sahnesi’nde sergilenen oyunun usta oyuncusu Yılmaz Gruda, Sadri Alışık Kültür Merkezinde eğitim alan ve oyunda ki başarılı performansı göz dolduran “Ali Keçeli için “Ali çok yetenekli bir genç… Bir oyuncu da olması gereken pek çok özelliği 10 yaşında olmasına rağmen barındırıyor. Meraklı, öğrenmeye hevesli, sorular soran, araştıran, okuyan, izleyen bir oyuncu. Ben de elimden geldiğince tecrübelerimle kendisine destek olmaktan mutluluk duyuyorum” dedi.

Anadolu Efes’in katkılarıyla, HDI Sigorta’nın desteğiyle, Virgin Radio Türkiye’nin radyo sponsorluğunda ve Hürriyet’in medya sponsorluğu ile sahnelenen oyun her Cumartesi Zorlu PSM Drama Sahnesi sanatseverlerle buluşmaya devam edecek.