Güneş:Saha içinde ve dışında da rakiplerimiz var

Beşiktaş teknik Direktörü Şenol Güneş, Bucaspor maçının ardından konuştu.

Beşiktaş Teknik Direktör Şenol Güneş, Ziraat Türkiye Kupası’nda Bucaspor’u eledikleri karşılaşma sonrası çok kötü bir zeminde oynadıklarını söyledi.

Rakibe pozisyon vermeden maçı tamamladıklarını ifade eden Güneş, “İki haftadır Süper Lig’de maç yapamıyorduk. Bucaspor sınavını iyi bir hazırlık karşılaşması olarak değerlendiriyorum. İdeal kadromu görme fırsatı buldum. Bucaspor da çok dirençli çıktı” dedi.

YENİ TRANSFERLERİ OYNATMAMA SEBEBİ
Bazı oyuncularının geçen maçlarda beklediği performansı gösteremediğini de anlatan tecrübeli teknik adam, “Yeni transferlerimizden Boyko ve Delgado’yu kötü zeminden dolayı kullanmak istemedim. Herkes toparlanma sürecine giriyor. Ayrıca hakemlerin biraz daha düzelmesi gerekiyor. Saha içinde ve dışında da rakiplerimiz var. Kurumlar hakkında konuşmak istemiyorum” diye konuştu.

MILOSEVİC, ERSAN, MARCELO İÇİN AÇIKLAMA
Son transfer stoper Marcelo konusunda da bilgi veren Güneş, “Milosevic burada faydalı olamadı. Kalsa moralsiz olurdu. Biz de Marcelo’yu aldık. Ersan’a Çin’den gelen teklifler de çok normal. Ancak Ersan’ı teknik olarak bırakmam mümkün değil” ifadelerini kullandı.