Çankaya Belediyesi_Yaz Sinemaları (3)

34 BİN KİŞİYE “AİLE ARASINDA” KEYFİ

34 BİN KİŞİYE “AİLE ARASINDA” KEYFİ

Çankaya Belediyesinin nostalji tadındaki Açık Hava Sinema Günleri “Aile Arasında” filmi ile ilk etapta 34 bin kişiye ulaştı. Yaz akşamlarına renk katan film günleri ikinci etabı yine bir komedi filmi olan “Olanlar Oldu” ile devam edecek.

Çankaya Belediyesinin nostalji tadındaki Açık Hava Sinema Günleri “Aile Arasında” filmi ile ilk etapta 34 bin kişiye ulaştı. Yaz akşamlarına renk katan film günleri ikinci etabı yine bir komedi filmi olan “Olanlar Oldu” ile devam edecek.Çankaya Belediyesi_Yaz Sinemaları (1)

Çayyolu, Dikmen, 100. Yıl, Cebeci, Ayrancı gibi kentin 17 farklı noktasında kurulan dev ekranlarda film keyfi 11 Temmuz’da başladı. Gülse Birsel’in senaryosunu yazdığı, başrollerde Demet Evgar ve Engin Günaydın’ın yer aldığı film Çankayalılara keyifli saatler yaşattı.

25 Temmuz-4 Ağustos tarihleri arası aynı noktalarda ikinci etabı gerçekleştirilecek film günlerinde bu kez ekrana 2017 yılı yapımı yine bir komedi filmi olan “Olanlar Oldu” yansıyacak.
Yönetmenliğini Hakan Algül, senaristliğini Ata Demirer’in üstlendiği filmde ünlü komedyen Demirer başrol oyuncusu olarak da yer alıyor. Olanlar Oldu, Ege’nin kıyı kasabasında mütevazı teknesiyle geçimini sağlayan Zafer’in İstanbul’dan gelen dizi oyuncusuna aşık olma serüvenini anlatıyor. Eleştirmenler komedi türündeki filmi, “En iyi Ata Demirer filmi” olarak değerlendiriyor.

Olanlar Oldu Filmi Gösterim Günleri

25 Temmuz 2018, Atapark (Çayyolu), Ahmed Arif Parkı
26 Temmuz 2018, Esat Pazar Yeri, 100. Yıl Pazar Yeri
27 Temmuz 2018, İnönü Parkı, Aşıkpaşa Pazar Yeri
28 Temmuz 2018, Ahlatlıbel Atatürk Parkı, Anıtpark Konser Alanı
31 Temmuz 2018, Cebeci Camii Önü, Ayrancı Pazar Yeri
1 Ağustos 2018, Dikmen-Keklik Pazar Yeri, Kırkkonaklar Pazar Yeri
2 Ağustos 2018, Huzur Pazar Yeri, Naci Çakır Pazar Yeri
3 Ağustos 2018, Yaşamkent Spor Tesisi, Karapınar Çankaya Evi Yanı
4 Ağustos 2018, Sancak Mahallesi Muhtarlık Yanı

Comments: 0

Your email address will not be published. Required fields are marked with *