Ne oldu bu insanlara?…Önüne gelen CİNNET geçiriyor

Aydın da önceki gün pompalı tüfekle 5 kişinin öldürülmesinden sonra dünde Adıyaman’ın Besni ilçesinde, arazi anlaşmazlığı nedeniyle ailesiyle tartışan bir kişi, ağabeyini, babasını, yengesini ve iki yeğenini silahla öldürüp intihar girişiminde bulundu.

Besni ilçesinde ağabeyi, babası, yengesi ve 2 yeğenini silahla vurarak öldüren kişi, intihar girişiminde bulundu.
Alınan bilgiye göre, ilçeye bağlı Eğerli Köyü’nde oturan ve S.A., ağabeyi, babası, yengesi ve 2 yeğenini iddiaya göre sahip oldukları arazinin paylaşımı konusunda çıkan tartışma sonucu silahla ateş ederek öldürdü.

Olayın ardından intihar girişiminde bulunduğu öğrenilen S.A. hastaneye kaldırıldı.
AYDIN NAZİLLİDE DE 5 KİŞİ ÖLDÜRÜLDÜ….
Nazilli ilçesinde bir kişinin boşanma aşamasında olduğu eşi ve ailesine pompalı tüfekle ateş açması sonucu 5 kişi öldü, 3 kişi yaralandı

Aydın’ın Nazilli ilçesinde bir kişinin pompalı tüfekle eşi ve ailesine ateş açması sonucu 5 kişi öldü, 3 kişi yaralandı.

Alınan bilgiye göre, İstiklal Mahallesi’nde M.D, daha önce vefat eden kayınpederinin evine gitti. Burada eşi Tülin Duran ve çocuğu da bulunan M.D, evdekilerinin üzerine 2 pompalı tüfekle ateş açıp kaçtı.

İhbar üzerine olay yerine polis ve çok sayıda ambulans sevk edildi.

Olayda, komşular Filiz Kahya, Mehmet Kahya, Tülin Duran’ın kardeşleri Bekir Karakılıç, Birol Karakılıç ve eşi Emine Karakılıç öldü, M.D’nin eşi ve kızı Tuğçe Duran ile Şükran Karakılıç yaralandı.

112 Acil Sağlık ekiplerince çeşitli hastanelere kaldırılan yaralıların hayati tehlikelerinin bulunulduğu öğrenildi.

Nazilli Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Akif Dönertaş, olay yerinde incelemelerde bulundu.

Aydın Valisi Yavuz Selim Köşger, yaptığı açıklamada, üzücü bir olayın yaşandığını, karı koca arasında sorun olduğunu söyledi.

Mahalle sakinlerden Aysel Ünal, “Ben bu aileyi tanıyorum. Ne vurulan ne de vuranın kötülüğünü gördük. Pompalı seslerini duyar duymaz koştuk. Eşiyle aralarında sorun var diye duyduk. Eşiyle aralarında sorun olsa bile böyle canilik olmaz.” dedi.

M.D’nin eşiyle boşanma aşamasında olduğu ve evden uzaklaştırma cezası bulunduğu öğrenildi.

Olay yerinden kaçan zanlıyı arama çalışmaları sürdürülüyor.