49403626_246873052906612_4365425633195458560_n

AKPARTİ HOPA BELEDİYE BAŞKAN ADAYI :KEMAL GAZİOĞLU

HOPA AKPARTİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI OLARAK KEMAL GAZİOĞLU’NU AÇIKLADI
Hopa’da AK Parti’de uzun süredir beklenen Hopa Belediye Başkan adayı olarak Ak parti ve MHP’nin İttifak adayı olarak Kemal Gazioğlu’nu açıkladı.

Haber:Hayati Akbaş
HOPA- Hopa Ak Parti’de Belediye Başkan adayı olarak Kemal Gazioğlu ismini açıkladı. Ak parti ve MHP arasında süren görüşmelerde ittifak adayı olarak Kemal Gazioğlu ismi üzerinde anlaşma sağlanarak genel merkeze iletildi.
Yaşanan bu gelişme üzerine son birkaç gündür gözler Genel Merkezin vereceği karara çevrilmiş oldu. Genel Merkez nihayet kararını 12 Ocak 2019 Cumartesi günü akşam saatlerinde açıklayarak Kemal Gazioğlu’nun partinin Hopa Belediye Başkan adayı olduğunu İlçe Başkanı İlyas Güven’e bildirdi.
Hopa Ak parti İlçe Başkanı İlyas Güven’de konuyla ilgili yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “Ak parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkanlığımızın aldığı karara göre Hopa Belediye Başkan adayımız Kemal Gazioğlu olmuştur. Alınan bu kararın adayımıza, teşkilatımıza ve ilçemize hayırlı olmasını temenni eder, ülke genelindeki Cumhur İttifakına destek vererek aday çıkarmayacaklarını açıklayan Milliyetçi Hareket Partisi ilçe teşkilatına kararlarından dolayı teşekkür ederiz”.
Kemal Gazioğlu kendi işlerini geliştirme adına çaba göstermiş ve Distrütörlüğünü yaptığı markanın Kafkas ülkelerinin birçoğunda şubelerini açmıştı.
Kemal Gazioğlu aynı zamanda Hopa Ticaret ve Sanayi Odası Meclis üyeliği görevini sürdürülüyor

Comments: 0

Your email address will not be published. Required fields are marked with *