chpden-bahcelinin-dokunulmazlik-cagrisina-yanit,GZHviWwrQUShkoDmo3107w

”MİLLETİMİZ SEÇİM DEĞİL GEÇİM PEŞİNDE”

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak yaşanan ekonomik gelişmeler ve dövizdeki hareketlilikle ilgili olarak basın toplantısı düzenledi.

Öztrak şunları söyledi:

”Hazine’nin yurtdışından borçlanma maliyetleri artacak. Türk Lirası’nın değer kaybı pahalılığı daha da azdıracak. Son 39 günde dolar kurunda meydana gelen 69 kuruşluk artış şirketlerin bilançosuna 136 milyar liralık ek zarar olarak yansıyacak. Sandık darbesi milletimizin sırtına da büyük yükler yüklecektir.
”MİLLETİMİZ SEÇİM DEĞİL GEÇİM PEŞİNDE”
6 Mayıs darbesi sadece Ekrem İmamoğlu’nu değil 82 milyon yurttaşımızı mağdur etti. Darbeciler ramazanın ilk orucunu kul hakkı yiyerek açtılar. Milletimiz seçim değil geçim peşinde. Milleti unuttular. Millet feryat etmeye başladığında hemen rahatsız oluyorlar. Vatandaşa ayar vermeye kalkıyorlar. Akıllarında varsa yoksa İstanbul ve İstanbul’un rantı. Derdime çare diyenlere basıyorlar fırçayı. 23 Haziran’da İstanbul’da daha büyük bir zafer kazanacağız. Her şey çok güzel olacak.
BAĞIŞ KAMPANYASI
Bazı bankalar gönderilen bağışlarla ilgili olarak alıcı kısmına Sayın Ekrem İmamoğlu’nun ismi yazıldığı için bunu geri iade ediyorlarmış. Hesaplar CHP Genel Merkezi’ne ait olduğundan alıcı ismi olarak CHP Genel Merkezi yazılırsa bu tür sıkıntılar önlenmiş olacak.

Comments: 0

Your email address will not be published. Required fields are marked with *