Cumhuriyet Kutlaması_Meşaleli Yürüyüş_Arsiv

HEP BİRLİKTE CUMHURİYET COŞKUSU

HEP BİRLİKTE CUMHURİYET COŞKUSU

Ankara Büyükşehir Belediyesi ve Çankaya Belediyesi, temel belediye hizmetlerinde birlikte hareket ettiği gibi Cumhuriyetin 96. Yılını da birlikte kutlayacak.
Başkentliler, Cumhuriyetin 96. Yaşını Bahçelievler’den Anıtkabir’e düzenlenecek meşaleli yürüyüş ve Anıtpark’ta Athena konseriyle kutlayacak.

Ankara Büyükşehir Belediyesi ve Çankaya Belediyesi cumhuriyetin 96. Yılını kutlamaya hazırlanıyor. 29 Ekim Salı günü saat 20.00’de Bahçelievler 7. Cadde ile 54. Cadde kesişiminden Anıtkabir yönüne meşalelerle yürüyecek Başkentliler, saat 20.30’da Anıtpark’ta gerçekleşecek Athena konseriyle cumhuriyetin 96. Yılı coşkusunu yaşayacak.

BAŞKAN TAŞDELEN’DEN VATANDAŞLARA DAVET
Cumhuriyetin 96. Yılı kutlamalarında, Ankara Büyükşehir Belediyesi ile işbirliği yaptıklarını belirten Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, “Birlikten güç doğuyor anlayışımızı Milli Bayram kutlamalarımızda da sürdürüyoruz. Büyük Atamızın bizlere armağan ettiği cumhuriyetimizin 96. Yılını büyük bir coşkuyla ve hep birlikte tüm Ankaralılarla kutlamak istiyoruz. Tüm vatandaşlarımızı hem meşaleli yürüyüşümüze hem de Anıtpark’ta gerçekleştireceğimiz Athena konserimize davet ediyorum” şeklinde konuştu.

Comments: 0

Your email address will not be published. Required fields are marked with *