YOUTUBERLARA BÜYÜKŞEHİR’DEN STÜDYO DESTEĞİ…

YOUTUBERLARA BÜYÜKŞEHİR’DEN STÜDYO DESTEĞİ…

-BAŞKENTLİ YETENEKLER DÜNYAYA AÇILACAK

-ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI MANSUR YAVAŞ’IN TALİMATIYLA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, YOUTUBERLARA MEKAN DESTEĞİ SAĞLAYACAK

-BAŞKENT’TE YAŞAYAN İNTERNET ÜNLÜSÜ VİDEO İÇERİK ÜRETİCİLERİ (YOUTUBERLAR) BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NİN STÜDYOSUNU ÜCRETSİZ KULLANABİLECEK

-YOUTUBERLAR, HAFTANIN İKİ GÜNÜ VİDEO ÇEKİMLERİNİ BÜYÜKŞEHİR STÜDYOSUNDA YAPABİLECEK

Ankara Büyükşehir Belediyesi, Başkentli youtuberlara stüdyosunu ücretsiz kullanma imkanı sağlıyor.
Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın talimatıyla Büyükşehir Belediyesi Stüdyosunun kapıları, video çekimlerini gerçekleştirmek isteyen Başkentli youtuberlara açılıyor.

HAFTADA İKİ GÜN ÇEKİM
Başkentli yeteneklerin dünyaya açılması ve tanınmasına destek olmak amacıyla başlatılan uygulama ile Büyükşehir Stüdyosu, haftanın iki günü ve günde 4 saat Başkent’te yaşayan video içerik üreticilerine ayrılacak.
Youtuberlar, stüdyoyu kullanırken elektrik, ışık, masa, sandalye ile green box gibi birçok alet ve eşyayı da ücretsiz olarak kullanabilecek.
Salı ve Çarşamba günleri 10.00-11, 11.00-12.00, 14.00-15.00 ve 15.00-16.00 saatleri arasında her bir youtuber 1’er saat stüdyoyu kullanım hakkına sahip olacak.
Stüdyoyu kullanacak olan youtuberlar, Büyükşehir Belediyesi tarafından hazırlanacak muvaffakiyeti imzalayarak, 1’er saatlik kullanım hakkına sahip olacak. Stüdyoyu kullanabilmek için “ankara.com.tr” internet adresi üzerinden yayınlanan formun doldurularak başvuruda bulunulması gerekiyor.