GELECEK PARTİSİ İLE İYİ PARTİ GENÇLERİ BİR ARADA

GELECEK PARTİSİ İLE İYİ PARTİ GENÇLERİ BİR ARADA

Gelecek Partisi Gençlik Kolları Ankara İl Başkanı Alparslan Ziya Aslan ve yönetimi, İYİ Parti Gençlik Kollarını ziyaret etti.
Gelecek Partisi Gençlik Kolları Ankara İl Başkanı Alparslan Ziya Aslan ve il yöneticileri, İYİ Parti Gençlik Kolları Başkanı Fatih Koca ve yönetimini ziyaret etti. İYİ Partili Koca, ziyaretleri için Gelecek Partili gençlere teşekkür etti.
“DAHA HUZURLU GÜNLERE BİRLİKTE ULAŞACAĞIZ”
Kendilerini ağırladıkları için İYİ Partili gençlere teşekkürlerini sunan Gelecek Partili Aslan ise, “Kimileri gençler arasına nifak sokup, ötekileştirmelerle bu milletin evlatları arasında ayrım yapmak istese de biz Gelecek Partili gençler olarak tüm Türk gençliğini bir bütün olarak görüyoruz. Gençler el ele verirse daha ülkenin daha güzel yarınlara kavuşmasını sağlayabilir. Bu ziyaretlerimizi sık sık yapacağız, daha refah, daha huzurlu günlere birlikte ulaşacağız. Tekrar bizleri ağırladıkları için Başkan Koca’ya ve yönetimine teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.
Gelecek Partili Aslan ayrıca, İYİ Partili Koca’ya Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu’nun ‘Duruş’ isimli kitabını hediye etti.
3 Ek