STORM LARGE İLK SOLO KONSERİ İÇİN 20 MART’TA İŞ SANAT’TA !

PINK MARTİNİ’NİN SESİ STORM LARGE ‘LA BONHEURE’ ALBÜMÜNÜN DÜNYA TURNESİ KAPSAMINDA TÜRKİYE’DEKİ İLK SOLO KONSERİ İÇİN 20 MART’TA İŞ SANAT’TA !
5 yaşındayken şarkı söylemeye başlayan, Pink Martini ile sahne aldığı konserlerdeki sıcak ve samimi kişiliğiyle Türk dinleyicisinin kalbine taht kuran Storm Large, kendine has renkli yorumu ve masalsı performansı ile ilk solo konseri için İş Sanat’ta dinleyicileriyle buluşmaya hazırlanıyor.

Otobiyografik müzikal “Crazy Enough: A Memoir” ile 17 hafta kapalı gişe oynayan, yer aldığı kabare prodüksiyonları, Oregon Senfoni ile verdiği kapalı gişe konserler ve 2013’te Detroit Senfoni ile yaptığı Carnegie Hall performanslarıyla kariyerinde zirveye çıkan sanatçı, son stüdyo albümü “La Bonheure” ile American Songbook klasikleri, Broadway’in en gözde aşk şarkıları ve rock müziğin en güzel klasiklerini yorumluyor.

Storm Large 20 Mart 2016 tarihinde İş Sanat’taki ilk solo konseriyle İstanbul’lu hayranları için söyleyecek.

20 Mart 2016 – 20:30 – İş Sanat’ta!
STORM LARGE Hakkında
Profesyonel müzikal kariyerine 90’lı yıllarda San Francisco kulüplerine şarkı söyleyerek başlayan Amerikalı sanatçı 2006 yılında katıldığı CBS tarafından gerçekleştirilen Rock Star Supernova yarışmasında finale kalarak adını daha geniş kitlelere duyurmaya başladı.

2009 yılında hazırlanan otobiyografik müzikal “Crazy Enough: A Memoir” Portland Center Stage sahnesinde 17 hafta kapalı gişe kalarak yeni bir başarıya imza attı. Müzikal aynı zamanda 2012 Kasım ayında da kitap olarak piyasaya çıktı.

Şarkıcılığının yanında kendisini Müzisyen, Oyuncu, Oyun Yazarı ve Yazar olarak tanımlayan çok yönlü sanatçı 2011 yılında Washington DC’deki Kennedy Center’da konuk sanatçı olarak katıldığı Pink Martini konserleri, ‘Get Happy’ albüm kayıtları ve sonrasında Pink Martini turneleri ile uluslararası ününü pekiştirdi.

Kabere prodüksiyonları, Oregon Senfoni ile verdiği kapalı gişe konserler ve 2013’te Detroit Senfoni ile yaptığı Carnegie Hall performanslarıyla kariyerinde zirveye çıkan şarkıcı Müzikal işbirliklerini Grammy ödüllü k.d. lang, piyanist Kirill Gerstein, punk rock sanatçısı John Doe ve şarkıcı/şarkı yazarı Rufus Wainwright gibi isimlerle sürdürmeye devam ediyor.

Birçok albümde konuk sanatçı olarak yer alan Storm Large, kariyerine şu ana kadar 7 albüm sığdırdı.

Son stüdyo albümü “La Bonheure” ile American Songbook klasikleri, Broadway’in en gözde aşk şarkıları ve rock müziğin en güzel klasiklerini kendine has renkli yorumuyla süsleyen Storm Large 20 Mart 2016 tarihinde İş Sanat’ta İstanbul’daki dinleyicilerine unutulmaz bir akşam yaşatacak.