660x310-mhp-lider-bahceliden-natoya-tepki-1511017306914

BAHÇELİ’DEN NATO’YA TEPKİ: REZİLLİKTİR!

BAHÇELİ’DEN NATO’YA TEPKİ: REZİLLİKTİR!

MHP Genel Başkanı Bahçeli, NATO tatbikatındaki skandala ilişkin, “Atatürk’ün fotoğrafının kurgusal hasım ülkelerin liderleri arasında gösterilmesi ve Erdoğan’ın alenen karalanması, tamir ve telafisi olmayan bir rezilliktir.” ifadesini kullandı.

MHP lideri Bahçeli, sosyal medya hesabı üzerinden NATO tatbikatında yaşan skandalla ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Bahçeli, ” NATO sorgulanmalı ve masaya yatırılmalı. Bu su katılmamış düşmanlık emaresidir. Tamiri ve telafisi olmayan rezilliktir” ifadelerini kullandı.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’den NATO’ya çok sert tepki geldi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, NATO tatbikatındaki ‘Atatürk ve Erdoğan düşmanlığı’ skandalına ilişkin, “Bu tatbikat görünümlü provokasyon kapsamında, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün fotoğrafının kurgusal hasım ülkelerin liderleri arasında gösterilmesi, ilaveten Sayın Erdoğan’ın alenen karalanması, tamir ve telafisi olmayan bir rezilliktir. NATO’yu doğrudan bağlayan bu alçalmanın, bu aşağılık tertibin birkaç ucube ve alçak görevlinin suçu diye geçiştirilmesi, özür dilemekle durumun kurtarılma gayretleri beyhude ve boş bir arayıştır.” dedi.

Bahçeli, “Artık ve vakit kaybetmeksizin NATO’nun sorgulanması, dünden bugüne emel ve hedeflerinin masaya yatırılması Türkiye için aciliyeti olan bir mecburiyettir. Ya hep ya hiç diyeceğimiz bir sınıra yaklaşıldığı bir gerçektir.” ifadesini kullandı.

.

Comments: 0

Your email address will not be published. Required fields are marked with *