ÇANKAYA’DAN BİR KONSER BİR TİYATRO  

ÇANKAYA’DAN BİR KONSER BİR TİYATRO

 

NEŞET ERTAŞ 30 EYLÜL’DE KONSERLE ANILIYOR 

GENCO ERKAL’IN “İNSANLARIM” OYUNU 1 EKİM’DE AÇIK HAVADA 

Çankaya Belediyesi, büyük halk ozanı Neşet Ertaş’ı ölümünün 9. yılında, genç bağlama virtüözü Muhlis Berberoğlu konseriyle 30 Eylül’de Yılmaz Güney Sahnesi’nde Çankayalılarla buluşacak.
1 Ekim’de ise Çankaya bir kez daha Genco Erkal’ı ağırlayacak. Usta sanatçı “İnsanlarım” oyunuyla Çankaya’da sahnede olacak.  

 

Çankaya Belediyesi sanata ve sanatçıya desteğe devam ediyor. 30 Eylül ile birlikte kültür-sanat sezonunu açan Çankaya Belediyesi, bu hafta ücretsiz iki büyük etkinlik ile Başkentlileri buluşturacak.
İlk etkinlikte Çankaya, büyük halk ozanı Neşet Ertaş’ı anacak. Yaşar Kemal’in “Bozkırın Tezenesi” olarak adlandırdığı Neşet Ertaş’ın ölümünün 9. yılında, genç bağlama virtüözü Muhlis Berberoğlu büyük ustanın eserlerini tüm sevenleri için çalacak ve söyleyecek. Konser, 30 Eylül Saat 20.00’de Çankaya Belediyesi Yılmaz Güney Sahnesi’nde gerçekleşecek.

 

GENCO ERKAL’DAN “İNSANLARIM”
Çankaya Belediyesinin ikinci etkinliğinde ise Usta tiyatrocu Genco Erkal, yeniden Çankayalılarla buluşacak. 11 Eylül’de Ahmed Arif’in eserlerinden uyarlanan “Şahdamarım” oyunu ile Anıtpark’ta sahne alan Erkal, 1 Ekim’de bu kez Nazım Hikmet’in yapıtlarıyla oluşturulan “İnsanlarım” oyunu ile Çankayalı sanatseverlerin karşısında olacak. Koru Mahallesi’nde yer alan Arcadium AVM’nin otoparkını açık hava tiyatrosuna dönüştürecek olan Çankaya Belediyesi, usta oyuncu Genco Erkal’ı bir kez daha Çankayalılarla buluşturacak. Ücretsiz oyun, 1 Ekim saat 20.30’da sahnelenecek.

 

Bu e-posta mesajı kişisel olup, içeriğinden mesajı atan kullanıcı doğrudan sorumludur. Bu mesajın içeriği ve/veya ekleri hiçbir şekilde izinsiz kullanılamaz, saklanamaz ve/veya kopyalanamaz. Mesaj yanlışlıkla size gönderilmişse ya da mesajın muhatabının siz olmadığını düşünüyorsanız, lütfen tüm ekleriyle birlikte siliniz ve göndereni uyarınız.

This is a personal e-mail message the user of which is directly responsible for the content of the message. Under no circumstances the content and/or annexes of the message can be used, hold and/or reproduced without permission. If the message has been sent to you by mistake or if you think you are not the intended recipient, please with all the annexes, delete the message and notify the sender.